Ваша заявка на подбор по фото принята. Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

Подбор мебели по фото

Определим, какая модель показана на фото

Все поля обязательны к заполнению

Сохранить товар

Добавить в
Создать
PRO

Рейтинг: 470

Отзывов: 0

Написать

Cовременный инструмент дизайнеров, позволяющий создать объемную картинку дизайна помещения. Визуализация интерьера помогает добиться полного взаимопонимания между дизайнером и заказчиком и полностью избежать любых разногласий, ведь заказчик может среди нескольких вариантов выбрать тот, который ему больше нравится.

Узнать больше
проектов: 32
PRO

Рейтинг: 385

Отзывов: 0

Написать

Виконуємо всі роботи від проектування до РЕАЛІЗАЦІЇ проекту. Проектуємо технічно грамотно, з розумінням того як все має бути реалізовано. Пропонуємо широкий спектр послуг в залежності від Ваших потреб

Узнать больше
проектов: 7
PRO

Рейтинг: 250

Отзывов: 0

Написать

Ми знаємо, наскільки складним і виснажливим буває ремонтний процес, коли у вас роботи незлічена кількість, а ви мусите їхати у торговий центр докуповувати матеріали, або обирати кольорове поєднання. Своєю роботою ми намагаємося допомогти вам позбутися «голового бoлю» від ремонту, зробивши його легким, зручним та приємним.Ми пропонуємо комплексний підхід до усього процесу - від ідеї до кінцевої реалізації. Ми творимо лише сучасний дизайн, який відображає ваш стиль життя, характер та вподобання. Ми співпрацюємо лише з тими підрядниками, у яких ми впевнені щодо якості фінального ремонту за розумну ціну. Ми розуміємо, наскільки важливо створити затишну оселю, в яку завжди хочеться повертатись. Тому, ми відповідально ставимось до найменших дрібниць, адже це історія, яку ми творимо разом.

Узнать больше
проектов: 5
PRO

Рейтинг: 100

Отзывов: 0

Написать

За затишною назвою нашої дизайн-студії стоять професіонали, які вже 12 років із пристрастю беруться за кожен проект. Деякий час Юрій Теплий працював самостійно над проектами, проте зі збільшенням замовлень збільшувались і працівники. У процесі сформувалася велика команда з фахівцями різного профілю. Разом ми влаштовуємо мозковий штурм в пошуках креативності, зручностей, стильних вирішень. Та на перше місце ставимо побажання замовників, щоб створити не просто проект, а теплий дім: дім – це не лише чотири стіни. Це синонім спокою, сім’ї та гармонії, навколо якого сконцентровано життя кожної людини. Місце, де затишно і комфортно кожному членові сім’ї. Ми впроваджуємо найновіші рішення в кожен проект і часто з ними стаємо на ринку першопрохідцями. Індивідуально для проекту розробляємо і створюємо власну високоякісну продукцію, яка буде довгі роки частиною домашнього комфорту. Найвища якість прийшла разом з досвідом: розробили близько 250 дизайнів різних приміщень – житло, офіси, заклади громадського харчування та ресторанно-готельні комплекси. Те, що людям подобається наша робота, підтверджують не лише добрі відгуки, але й нагороди на конкурсах в Москві, Нью-Йорку, Тайвані. Дизайн вважаємо сучасним мистецтвом, а кожну роботу – картиною. Наш стиль – це еклектика. Мінімалізм, лофт, скандинавію, елементи яких поєднуємо, творимо щоразу унікальний проект. В хід іде все: метал, дерево та бетон; самі робимо креативні елементи декору. Любимо працювати з контрастом фактур, текстур та світла, балансом між естетикою та практичністю. Віримо в еко у дизайн – за цим майбутнє. А ще ми «за» раціональність у всьому, тому наш підхід можна описати так:«Шедевр – це не тоді, коли дорогий матеріал виглядає гарно, а коли дешевий матеріал виглядає круто!»

Узнать больше
проектов: 2

Рейтинг: 65

Отзывов: 0

Написать

З нами ви зможете втілити свої найсміливіші дизайнерські ідеї. Створимо затишне та стильне оточення, і все це в найкоротші терміни і за розумні кошти. Звернувшись до нас, ви економите час та гроші.Вам не доведеться турбуватись за розробку грамотного проекту, виконання робіт, вести переговори з робітниками, займатись пошуком кращих цін на матеріали.Команда LPS візьме на себе весь комплекс робіт, від ідеї до реалізації. Щоб досягнути якісного результати над Вашим проектом працюватимуть досвідчені та кваліфіковані менеджери, архітектори, конструкори та дизайнери, які готові працювати над втіленням Вашої мрії.

Узнать больше
проектов: 2
PRO

Рейтинг: 45

Отзывов: 0

Написать

Дизайн и визуализация

Узнать больше
проектов: 1
PRO

Рейтинг: 25

Отзывов: 0

Написать

Tico Dim - це стильний та практичний дизайн інтер'єру будь-якого приміщення. Дизайн студія Tico Dim готова працювати над створенням дизайн-проектів будь-якої складності.

Узнать больше
проектов: 2